پردیس موزه ای رامسر – موسسه فرهنگی موزه ها

پردیس موزه ای رامسر

پردیس موزه­ ای رامسر در بهار سال 1379 هجری شمسی با راه اندازی موزه عمارت مرمر، فعالیت خود را آغاز کرد.

موزه ها / پردیس موزه ای رامسر

     پردیس موزه ­ای رامسر در بهار سال 1379 هجری شمسی با راه اندازی موزه عمارت مرمر، فعالیت خود را آغاز کرد. این پردیس در سال 1395 هجری شمسی در راستای اقدامات  توسعه موزه­ ای و گسترش بخش­های مختلف نمایشی، چندین فضای جدید را راه ­اندازی نمود، بطوریکه از یک فضای موزه­ ای به بیش از شش فضای موزه­ای جذاب تبدیل گردید و در حال حاضر این مجموعه شامل: موزه عمارت مرمر، موزه تخصصی عاج ایران، موزه حمام قدیم، موزه مردم شناسی شمال ایران، موزه آوندهای تاریخی، نمایشگاه موزه ای و باغ موزه گیاه شناسی با بیش از 1800 گونه گیاهی منحصر بفرد که شامل دو بخش اصلیِ باغ بامبو و تالاب بوارین است، می باشد.

مسیر دسترسی به موزه:

مسیر از سمت چابکسر(استان گیلان): از میدان شهید رجایی سوار تاکسی های خطی شده و در میدان امام (ره)پیاده و از آنجا سوار تاکسی های شهری و در میدان انقلاب(روبه روی بیمارستان امام سجاد(ع) پیاده شده و مسیر کوتاه خیابان سخت سر تا پردیس موزه ای را به صورت پیاده طی نمایند.

مسیر از سمت تنکابن: در میدان فرودگاه (شهید خلعتبری)سوار تاکسی های شهری به سمت میدان انقلاب (روبه روی بیمارستان امام سجاد(ع) شده و در میدان انقلاب پیاده و مسیر کوتاه خیابان سخت سر تا پردیس موزه ای رامسر را به صورت پیاده طی نمایند.

تعرفه بلیت:

 • بها بلیت بازدید کنندگان داخلی تمام بها کل پردیس 124 هزار تومان
 • بها بلیت تخفیف دار 84 هزار تومان
 • بها بلیت بازدیدکنندگان خارجی 500 هزار تومان

 • ساعات بازدید:

  همه روزه از ساعت 8 تا 20

 • شماره تماس:

  شماره تماس مستقیم: 75و 5522537 -011- ارتباط شبانه روزی با سامانه2720

 • آدرس:

  مازندران، رامسر، خیابان شهید رجایی، جنب هتل رامسر، پردیس موزه ای رامسر