ریاست محترم بنیاد مستضعفان در نشست خبری عنوان کردند

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان،  مهندس فتاح در نخستین نشست خبری خود با اشاره به حضور ۵ ماهه در بنیاد مستضعفان، به فعالیت های صورت پذیرفته اشاره و در بخشی از صحبت خود درباره فعالیت های موسسه فرهنگی موزه های بنیاد عنوان کردند:

کاخ مرمر که از ابتدای انقلاب در اختیار دولتی‌ها و مجمع تشخیص مصلحت بوده، با پیگیری‌های انجام شده ما، به ما بازگشت و این کاخ با هماهنگی دفتر رهبری و ریاست جمهوری، به بنیاد تحویل داده شد.
فتاح اضافه کرد: در حال بازسازی این کاخ هستیم و علی رغم هزینه‌های سنگین آن، این هزینه را متقبل می‌شویم تا در دهه فجر امسال، این کاخ به عنوان موزه هنر ایرانی افتتاح شود.
وی خاطرنشان کرد: در کاخ مرمر بعد از سال‌ها به روی مردم باز می‌شود و اشیای ارزشمندی برای بازدید عموم به این کاخ منتقل می‌شود.
رییس بنیاد مستضعفان افزود: همچنین موزه دفینه در خیابان میرداماد علی رغم هزینه سنگین آن در حال بازسازی است و سال آینده نیز این موزه افتتاح می‌شود و اشیای تاریخی که در دست ما بوده به نمایش عمومی گذاشته خواهد شد.
به گفته فتاح موزه خودرو نیز در حال بازسازی است و سال آینده خودرو‌های تاریخی در اختیار بنیاد در این موزه به نمایش درخواهد آمد و موزه رامسر نیز تا پایان سال آینده تکمیل می‌شود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *