نمایشگاه مطبوعات « از انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی ایران »

مجتمع فرهنگی موزه ای شهدای رامسر در آستانه  چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ یکصد و پنجاه سال تاریخ ایران را در آینه مطبوعات به نمایش عموم گذاشت. این آثار دربرگیرنده ۲۲ نسخه مطبوعات تاریخی نفیس و ارزشمند می باشد. سیر تاریخی ایران از نخستین سال های سلطنت مظفر الدین شاه، صدور فرمان […]

بازدید سفرا و مسئولان نهادهای بین المللی از موزه هنر ایران

به گزارش روابط عمومی موسسه؛ بیش از ۴۰ نفر از سفرا و مسئولان نهادهای بین المللی از موزه هنر ایران بازدید کردند. در این بازدید که حدود دو ساعت به طول انجامید، میهمانان بین المللی موسسه از تالارها و بخش های موزه بازدید کردند.  

و اینک… موزه هنر ایران

موسسه فرهنگی موزه­ های بنیاد در اجرای رسالت خود و تاکیدات ریاست محترم بنیاد مستضعفان، به منظور شناساندن میراث ارزنده هنر ایرانیان به ملت بزرگ ایران و جهانیان؛ همزمان با ایام الله مبارک فجر، موزه هنر ایران را در عمارت مرمر که گنجینه ای از هنر، هنرمندان و استادکاران بزرگ ایرانی مانند لئون تادوسیان، حسین […]

اصحاب رسانه؛ میهمان موزه هنر ایران

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی موزه های بنیاد مستضعفان، امروز ششم بهمن ماه ۱۳۹۸ اصحاب رسانه از موزه هنر ایران بازدید کردند.  

ریاست محترم بنیاد مستضعفان در برنامه نگاه یک

ریاست محترم بنیاد در برنامه نگاه یک عنوان کردند کاخ مرمر را به موزه ای در شان مردم شریف ایران تبدیل خواهیم کرد تا همه بتوانند از آن بازدید و استفاده کنند. این عمارت را با سختی و جر و بحث تخلیه کردیم.