نشست هم اندیشی بررسی الگوی انتقال و حراست آثار موزه آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها

به گزارش روابط عمومی موسسه موزه ها  نشست هم اندیشی بررسی الگوی انتقال و حراست از آثار موزه ای  آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها در سالن جلسات ساختمان کریمه برگزار شد، این نشست  بر روند انتقال  حرفه ای  موزه آستان به مکان جدید به شیوه های نوین موزه داری تاکید شد و علاوه بر آن انتقال با کیفیت و تضمین شده از جمله اولویت های تحول پیش روی موزه آستان مقدس است.

مهندس قنبری مدیر برنامه ریزی و توسعه خدمات موزه ای موسسه فرهنگی موزه های بنیاد مستضعفان  ضمن استقبال از برگزاری هم اندیشی های تخصصی از قابلیت ها و دستاوردهای گروه تخصصی بنیاد در حوزه موزه داری و تجربه تخصصی در جابجایی آثار موزه ای  اظهار داشت:  این موسسه آماده همکاری در پروژه انتقال و تحول موزه آستان مقدس را به عنوان خادمان کریمه اهل بیت اعلام می کنیم.
در ادامه معاون اجرایی آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها بهره برداری از ظرفیت های  موجود برای یک انتقال سازمان دهی شده  را یک اقدام هوشمندانه دانست و گفت: هم اندیشی حاضر به منظور انتقال تجارب و بروز رسانی پروتکل های انتقال و تحول در حوزه موزه است.
وی ادامه داد: اساس برگزاری چنین نشست هایی انتقال تجارب است؛ بر این اساس ما به دنبال دریافت آخرین دستاوردهای متخصصان موزه داری در ایران اسلامی هستیم تا روند انتقال و تحول موزه آستان مقدس در بالاترین سطح تخصصی انجام شود.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *