سخنرانی دکتر قنبری همدانی در جمع کارکنان موسسه فرهنگی موزه های بنیاد مستضعفان

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی موزه‌ها، امروز عصر در مراسمی که در موزه زمان برپا گردید دکتر حشمت‌الله قنبری همدانی مدیرعامل موسسه فرهنگی موزه‌ها در جمع کارکنان موسسه فرهنگی موزه‌ها به تبیین سیاست‌های اجرایی این موسسه پرداخت.

مدیرعامل موسسه فرهنگی موزه‌های بنیاد در ابتدای این مراسم ضمن اشاره به تحولات اخیر موسسه فرهنگی موزه‌ها به‌عنوان نهادی فرهنگی اظهار داشت در این برهه زمانی ما قصد داریم با توجه به پتانسیل‌های علمی موسسه و امکانات و توانایی‌های بنیاد مستضعفان پروژه‌های فرهنگی بنیاد در شاخه موزه و موزه‌داری در سطح کشور را عملیاتی کنیم.

ایشان اظهار داشت موزه هنرهای ایرانی توسط کارشناسان موسسه به‌زودی در شهر تهران راه‌اندازی خواهد شد و یاری خدا عملیات مرتبط با استانداردسازی خزانه‌های موسسه به سرانجام خواهد رسید. آقای دکتر قنبری ابراز امیدواری کردند طبق زمان پیش‌بینی‌شده موزه‌های بنیاد در مسیر توسعه گام‌های محکمی برداشته و اهداف فرهنگی بنیاد مستضعفان را جامه عمل بپوشاند.در پایان این مراسم کارکنان موسسه موزه‌ها ضمن ابراز خرسندی از شرایط پیش رو آمادگی خود را برای توسعه و حراست از فرهنگ موزه‌ای کشور بیان داشتند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *